Pagalba (D.U.K)


Aviabilietų rezervavimas

 • Užpildykite visą prašomą informaciją.
 • Miestų pavadinimus rašykite anglų kalba. Galima pradėti rašyti miesto pavadinimą, sistema pasiūlys miestų sąrašą pagal Jūsų įvestą pavadinimo pradžią.
 • Pasirinkdami skrydžio datas, naudokitės aktyviu kalendoriumi.
 • Pasirinkite keleivių skaičių, suskirstytą pagal jų amžių.
 • Užpildę prašomus laukelius, paspauskite „Ieškoti skrydžių“ ir laukite, kol sistema pateiks Jums skrydžio variantus.
 • Sistema pateikia tik tuos skrydžius, kuriuose yra laisvų vietų už nurodytą kainą.
 • Atidžiai sekite, kad rezervaciją ta pačia pavarde ir tam pačiam skrydžiui nebūtų atlikta keletą kartų; oro linijų bendrovių sistemos automatiškai atpažįsta besidubliuojančias rezervacijas ir be papildomo pranešimo gali jas visas anuliuoti.


Rezervacijos patvirtinimas

Kai Jūsų rezervacija bus patvirtinta, el. paštu gausite pranešimą su rezervacijos patvirtinimo numeriu. 
Jei negavote pranešimo el. paštu, gali būti, kad blogai įvedėte el. pašto adresą. 
Jei adresas įvestas gerai ir tokio pranešimo negaunate per 12 val., informuokite el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonais:
Tel.: (8-5) 233 23 56
Mob. tel. +370 679 93199


Elektroninis bilietas (e-ticket)

Tai fiziškai neegzistuojantis bilietas, kurio rezervacija saugoma oro linijų bendrovės elektroninėje sistemoje.
Įsigijus elektroninį bilietą, skrydžio dokumentą turite atsispausdinti patys arba galite gauti tik registruodamiesi skrydžiui oro uoste, skrydžio dokumento išdavimo tvarką numato oro linijų bendrovės taisyklės. Skrendant su savimi būtina turėti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę).

Ar yra papildomų mokesčių?

Sistemos rodoma kaina yra su visais mokesčiais, todėl už nieką Jums papildomai mokėti nereikės. 


Aviabilieto atsiėmimas kelionių agentūroje

Aviabilietą galite atsiimti kelionių agentūroje "Riaturas plius" Vilniuje, Vytenio g. 6-106 (I-IV  8:30 - 17:30,  V  8:30 - 17:00).


Laiku nepristatytas aviabilietas

Jei sutartu laiku bilietas nėra pristatomas, nedelsdami informuokite mus telefonu +370 679 93199.


Keleivio bagažo apribojimai

Kadangi visos oro linijų bendrovės turi savo taisykles, būtina pasitikslinti kokie yra bagažo reikalavimai būtent tų oro linijų bendrovių, kuriomis skrendate. Dažniausiai pasitaikančios taisyklės - rankinis bagažas (1 vienetas vienam asmeniui), kurį leidžiama neštis su savimi į lėktuvo saloną, neturi viršyti 10 kg. Registruojamas bagažas neturi viršyti 20 kg. Jei Jūsų bagažas viršija šias normas, imamas papildomas mokestis už viršsvorį oro uosto registracijoje. 


Rezervuoto aviabilieto apmokėjimo būdai

 • Banko pavedimas.
 • Apmokėjimas per Jūsų pasirinktą banko sistemą.
 • Grynaisiais kelionių agentūroje "Riaturas plius" Vilniuje, Vytenio g. 6-106

 

Klaidingai įvesti duomenys

Jei rezervuodami bilietą klaidingai įvedėte duomenis (pvz., vardą, pavardę ar kt.), kuo greičiau apie tai informuokite el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonais:
Tel.: (8-5) 233 23 56
Mob. tel. +370 679 93199


Skrydžio datos keitimas

Aviabilietų grąžinimo, datos ar pavardės keitimo taisyklės yra nustatomos oro linijų bendroviu. Rezervuojant bilietus Jūs būsite informuoti apie šias detales.

Aviabilietų kainų kitimas

Kuo mažiau laiko lieka iki skrydžio, tuo brangesnis yra bilietas, t.y. kiekvieno lėktuvo vietos yra suskirstytos į skirtingų kainų klases, taigi darant ir apmokant rezervaciją kuo anksčiau, yra didesnė tikimybė įsigyti pigesnį aviabilietą. 


Bilietų rezervavimas kitam asmeniui

Jūs galite rezervuoti bilietą kitam asmeniui. Tiesiog į rezervaciją suveskite jo duomenis.

 

Sąlygos ir taisyklės

 • Lėktuvo bilietų datos ir pavardės keitimo, grąžinimo, kūdikių ir vaikų keliavimo, bagažo, nestandartinių daiktų gabenimo taisykles nustato konkreti skrydžių bendrovė. Rezervuodami bilietą, susipažinkite su pasirinktos skrydžių bendrovės taisyklėmis ir skrydžio sąlygomis.
 • Rezervuodami lėktuvo bilietą, sekite nurodymus rezervacinėje sistemoje bei reaguokite į elektroninius pranešimus savo elektroninio pašto dėžutėje. Jei manote, kad negavote visos reikalingos informacijos, rezervacijos patvirtinimo, apmokėjimo sąlygų ir kt., susisiekite su mumis telefonais: (8-5) 233 23 56, mob. tel. +370 679 93199
 • Įvykdžius apmokėjimą, elektroninis bilietas yra atsiunčiamas jums elektroniniu paštu nedelsiant, ilgiausiai – per  1 darbo dieną. 
 • Įsigijus bilietą, įsigalioja skrydžių bendrovės taisyklės.

 

Jei kyla papildomų klausimų, kreipkitės telefonais (8-5) 233 23 56, mob. tel. +370 679 93199 ir mes Jums mielai paaiškinsime.