Ką turėtų žinoti keleivis prieš įsigydamas bilietą?

  • Tam, kad išvengtų galimų nuostolių, pavyzdžiui, neatgavus pinigų už negrąžinamą bilietą, jei pasikeitė kelionės planai ar kitais atvejais, keleiviui patariama tiksliai išsiaiškinti visas sąlygas, kurios yra taikomos jo perkamam bilietui, dar iki jį įsigyjant. Keleivio pareiga yra susipažinti su šiomis sąlygomis, nes, įsigydamas bilietą, keleivis patvirtina vežimo sutarties sudarymą, t.y. patvirtina, kad sutinka su vežimo sąlygomis.

 

  • Jei skrendama su persėdimu, reikėtų rinktis optimalų reisų jungimo laiką, kad būtų įmanoma spėti persėsti į kitą lėktuvą. Patartina rinktis skrydžius su ta pačia oro linijų bendrove ar jos partneriais (kai visai kelionei išduodamas vienas bendras bilietas), nes vėlavimo, skrydžio atšaukimo ar atidėjimo ilgam laikui atveju oro linijų bendrovė ar jos partneriai turės keleiviu pasirūpinti.

 

  • Taip pat pravartu už bilietus mokėti kortele, bet ne banko pavedimu. Oro linijų bendrovių nemokumo atvejais keleiviams būna galimybė greičiau atgauti sumokėtus pinigus, kai už bilietus būna sumokėta kreditine kortele (apie kortelės sąlygas ir galiojantį draudimą reikėtų pasidomėti iš anksto).

 

  • Įsigydami lėktuvo bilietus keleiviai taip pat turėtų pasidomėti papildomu neįvykusios kelionės draudimu.

 

Skrydžius galite ieškoti mūsų svetainėje www.aviaplius.lt / www.riaturasplius.lt arba rezervuoti telefonu +370 679 93199